شنبه, 10 اسفند 1398

کارشناس کارآفرینی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جمع مدیران مدارس سما مشهد:

سما یک بنگاه غیر تجاری و مهارتی است / بدون داشتن مهارت ، حضور در بازار غیرممکن است

کارشناس کارآفرینی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جلسه مدیران مدارس سما مشهد با ابراز خرسندی از اجرای طرح مهارت آموزی در مدارس سما ، مجموعه سما را مجموعه بسیار قوی و خوب عنوان کرد و افزود : سما یک بنگاه غیر تجاری و مهارتی است و نیروهایی که تربیت می کند برای آینده جامعه و مملکت خیلی مفید خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی سما مشهد ، عطاءالله امیدوار با بیان اینکه بدون داشتن مهارت ، حضور در بازار غیرممکن است افزود : رسالت سازمان من آموزش مهارت به متقاضیان کسب و کار است و دانش بدون مهارت ارزشی ندارد بنابراین لازمه شروع کار ، مهارت آموزی است. مهارت ها لازم است همراه با خلاقیت باشد. آموزش ما به دانش آموزان ابتدا از مدرسه شروع می شود سپس خانواده ها در جریان کار قرار می گیرند.

وی با اشاره به سرفصل های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور افزود : بخاطر اینکه آموزش ها سلیقه ای نباشد ، ما بیش از 5000 استاندارد آموزشی با سرفصل های مشخص تدوین کردیم که در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قابل دسترس است و این استانداردهای آموزشی در سطح کشور به دانش آموزان رشته های کاردانش تعلیم داده می شود که با پیشنهاد مدیران در مدارس سما نیز اجرایی خواهد شد.

هفدهمین نشست مشترک مدیران مدارس و حوزه ستادی سما مشهد با حضور معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما و کارشناس کارآفرینی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با موضوع مهارت آموزی در دبستان دخترانه سما (6) برگزار شد.

کانال رسمی تلگرام سما مشهد :

https://telegram.me/sama_mashhad/

صفحه اینستاگرام سما مشهد :

https://www.instagram.com/sama_mashhad/