شنبه, 10 اسفند 1398

دانشجوی آموزشکده سما مشهد آقای گل مسابقات فوتسال دانشجویان آسیا شد / ایران قهرمان آسیا شد

علی ابراهیمی دانشجوی آموزشکده فنی و حرفه ای سما مشهد و کاپیتان تیم ملی فوتسال دانشجویان ایران با کسب عنوان آقای گلی مسابقات دانشجویان آسیا برای دومین سال پیاپی ، ایران را به مدال طلا رساند.

به گزارش روابط عمومی سما مشهد و به نقل از پایگاه خبری فوتسال ایران تیم ملی دانشجویان ایران امروز موفق شد تیم عمان را در دیدار فینال با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داده و با کسب مدال طلا قهرمان سومین دوره مسابقات دانشجویان آسیا شود.

در این دوره از رقابت ها علی ابراهیمی با به ثمر رساندن ۱۰ گل ، موفق به کسب عنوان آقای گل آسیا شد.

در این دوره از رقابتها ۹ تیم ایران ، چین ، چین تایپه ، کالودونیای جدید ، عمان ، قرقیزستان ، مالزی ، قزاقستان و مغولستان طی یک هفته در لینگوو چین به رقابت پرداختند که در نهایت ایران، عمان و قزاقستان به ترتیب  عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

سومین دوره رقابت‌های قهرمانی فوتسال دانشجویان آسیا از ۲۷ شهریور لغایت ۳ مهرماه در شهر لینگوو(LINGWU) کشور چین برگزار شد.

گفتنی است علی ابراهیمی که در حال حاضر دانشجوی ترم 4 رشته تربیت بدنی آموزشکده فنی و حرفه ای سما مشهد است ، سال گذشته نیز در دومین دوره رقابت های فوتسال دانشجویان آسیا در قزاقستان ، با به ثمر رساندن ۱۱ گل ، عنوان آقای گل مسابقات را به خود اختصاص داده بود.

 

کانال رسمی تلگرام سما مشهد :

https://telegram.me/sama_mashhad/

صفحه اینستاگرام سما مشهد :

https://www.instagram.com/sama_mashhad/