شنبه, 10 اسفند 1398

قهرمانی دانش آموز دختر سما مشهد در سی و چهارمین دوره مسابقات دوومیدانی کشور

سوگند شایسته فر دانش آموز دبستان دخترانه سما 4 مشهد به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی کشور در سی و چهارمین دوره رقابت های دوومیدانی دانش آموزان دخترابتدایی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی سما مشهد ، در این مسابقات که به میزبانی شهرستان سنندج استان کردستان برگزار شد ، دختران ورزشکار مقطع ابتدایی سراسر کشور ، به مدت دو روز از دوم تا سوم مردادماه جاری با هم به رقابت پرداختند و در پایان در در ماده دو ۴ در ۱۰۰ متر امدادی ، سوگند شایسته فر دانش آموز دبستان دخترانه سما 4 مشهد توانست با غلبه بر حریفان خود مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد و همچنین در ماده ۶۰۰متر به مقام نائب قهرمانی رسید.

در بخش تیمی این دوره از مسابقات نیز، تیم دوومیدانی دانش آموزان دختر دوره ابتدایی استان خراسان رضوی با ۴۲ امتیاز به مقام نخست دست یافت و تیم های آذربایجان شرقی با ۲۹ امتیاز و استان البرز با ۲۳ به ترتیب دوم و سوم شدند.

گفتنی است این دوره از رقابت ها در 9 ماده 100 متر، 200 متر، 600 متر، پرش طول، پرتاب وزنه ، پرتاب توپ، دو امدادی 4 در 100 متر و سه گانه ( 60 متر بامانع ، پرش طول و پرتاب توپ) به مدت دوروز در شهرستان سنندج استان کردستان برگزار شد.

 

کانال رسمی تلگرام سما مشهد :

https://telegram.me/sama_mashhad/

صفحه اینستاگرام سما مشهد :

https://www.instagram.com/sama_mashhad/