شنبه, 10 اسفند 1398

نائب قهرمانی شطرنج بازان سما مشهد در مسابقات کشوری

تیم شطرنج دبستان دخترانه سما (4) مشهد ، نماینده استان خراسان رضوی در بیست وهشتمین دورهمسابقات ورزشیدانش‌آموزان دختر کشور ، مقام نائب قهرمانی کشور را کسب و مدال نقره این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی سما مشهد ، این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم شطرنج از مدارس دخترانه ابتدایی سراسر کشور ، به مدت چهار روز از 16 تا 19 تیرماه جاری در شهرستان خمین برگزار شد که در آن تیم دبستان دخترانه سما(4) مشهد متشکل از رومینا بجدی ، وانیا بجدی ، بهار قاسم زاده ، سارا صحرانورد و ارنواز فخار با مربیگری وجیهه حسینی ، به عنوان نماینده استان خراسان رضوی ، پس از هفت دور بازی به روش سوئیسی با تیم های استان های مرکزی ، خراسان شمالی ، فارس ، تهران ، البرز ، گلستان و همدان ، با کسب امتیاز  5/19 پس از تهران در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد. استان فارس نیز سوم شد.

وانیا بجدی نیز در بخش انفرادی این دوره از مسابقات توانست مقام سوم کشور را کسب و مدال برنز را به گردن آویخت.

بیست وهشتمین دورهمسابقات ورزشیدانش‌آموزان کشور ، با شرکت یک‌هزار و پانصد دانش‌آموز ورزشکار درمقطع تحصیلیابتدایی ، متوسطهاول و دومکشور از ۱۶ تیرماه در سهرشته ورزشیتنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج آغاز شده است و تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ ادامه دارد.

تصاویر در کانال رسمی تلگرام سما مشهد :

https://telegram.me/sama_mashhad/

صفحه اینستاگرام سما مشهد :

https://www.instagram.com/sama_mashhad/