شنبه, 10 اسفند 1398

سما مشهد ، روی ریل افتخار ؛

خبرهای کوتاه از آخرین افتخارات و دستاوردهای آموزشکده سما مشهد در سال 96

🔸دانشجویان ، اساتید و کارکنان آموزشکده فنی و حرفه ای سما مشهد با کسب موفقیت ها و دستاوردهای مختلف سالی پرافتخار را برای سما مشهد رقم زدند.

🔸افتخارات کسب شده در سه ماهه اول سال 96 به این شرح می باشد :

محسن مهمان نواز دانشجوی آموزشکده سما مشهد در رشته شنا قهرمان آسیا شد. در این دوره از مسابقات که در کشور ترکمنستان برگزار شد محسن مهمان نواز توانست در ماده 50×40 متر مدال طلا را کسب کند و در ماده 50 متر و 100 متر کرال پشت به ترتیب مدال نقره و برنز این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

سجاد مومن دانشجوی آموزشکده سما مشهد مقام سوم آسیا را در رشته کیوکوشین کاراته سبک KWF کسب کرد و مدال برنز این مسابقات را به گردن آویخت. این دوره از مسابقات با حضور 60 کشور در قزاقستان برگزار شد.

راضیه مرادی کارمند آموزشکده سما مشهد پس از کسب رتبه اول رشته حفظ در بیست ودومین دوره مسابقات شفاهی قرآن وعترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی ، به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافت. مسابقات استانی ، اردیبهشت ماه در واحد قوچان برگزار شد.

مقاله مصطفی تعظیمی عضو هیات علمی گروه مکانیک خودرو آموزشکده فنی و حرفه ای سما مشهد  ، با عنوان « تحليل عددي بار حدي مخازن تحت فشار استوانهاي جدار ضخيم با ترک سطحي » در دومین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک و هوا فضا  تهران ، پذیرفته شد.

محمد احوالی کارمند آموزشکده سما مشهد به مرحله استانی بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی راه یافت.

تیم فوتسال کارکنان آموزشکده سما مشهد ، عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد را برای چندمین سال پیاپی کسب کرد.

المیرا رضایی دانشجوی کامپیوتر آموزشکده سما مشهد رتبه اول نخستین دوره مسابقات برنامه نویسی را کسب کرد. این مسابقات با حضور بیش از 80 دانشجو از دانشگاههای سطح مشهد در آموزشکده سما برگزار شد .

محسن رضایی دانشجوی گرافیک آموزشکده سما مشهد رتبه اول نخستین دوره مسابقات طراحی پوستر را کسب کرد. این مسابقات با حضور بیش از 80 دانشجو از دانشگاههای سطح مشهد در آموزشکده سما برگزار شد .

روابط عمومی سما مشهد