شنبه, 10 اسفند 1398

دختران سما مشهد در خوارزمی به مرحله قطبی رسیدند / شطرنج باز سما مشهد به مرحله استانی راه یافت

دانش اموزان دبیرستان دوره اول دخترانه سما 4 مشهد با شرکت و درخشش در جشنواره خوارزمی و مسابقات آموزش و پرورش و سما، به مرحله بعدی صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی سما مشهد ، در مسابقات آموزش و پرورش ، الیانه وزین زاده با کسب رتبه اول در ناحیه 7 آموزش و پرورش مشهد به مرحله استانی مسابقات شطرنج راه یافت. زهرا عادل زاده رتبه اول در مسابقات قرآنی طرح قدس سما در رشته قرائت قرآن کریم را کسب کرد. ملیکا مومنی  رتبه برتر و منتخب در ناحیه  7 در مسابقات قرآن وعترت در رشته قرائت و همچنین رتبه اول در مسابقات قرآنی طرح قدس سما در رشته حفظ را به خود اختصاص داد. رعنا مرادیان رتبه برتر ومنتخب ناحیه 7 در مسابقات فرهنگی وهنری در رشته داستان نویسی را کسب کرد و هما نیک بین رتبه برتر ومنتخب ناحیه 7 در مسابقات قرآن وعترت در رشته مفاهیم را کسب کرد.

همچنین در مسابقات خوارزمی ، سیمین ساقی ، سارا عامل قناد و گیتی میرشاهی با شرکت در مسابقات ایفای نقش زبان انگلیسی به مرحله قطبی جشنواره خوارزمی راه یافتند. دنیاحسینی و هدیه رضایی نیز رتبه سوم مسابقات آزمایشگاهی جشنواره خوارزمی را کسب کردند و پریا جوادی در مسابقات دست سازه ها با ساخت عصای هوشمند به مرحله قطبی جشنواره خوارزمی راه یافت.

تصاویر در کانال خبری سما مشهد :  : http://telegram.me/prsama